Ela Kerkon ap 1+1 ose 2+1 Don Bosko, 400 euro

familje me 3 persona , (cift dhe nje femij i vogel) kerkon apartament ne don bosko 1+1 ose 2+1 , te mobiluar, te jete afer rruges kryesore nga fillimi i don boskos deri tek neptuni, ne pallat

Buxheti:
400
Lloji i kerkeses:
Qera
Lloji i prones:
Apartament

Kualifikimi i klientit

Zona:
Don Bosko

Krahaso pronat

Krahaso