Kerkese per qera, 1+1, 500 euro. Kontrate Noteriale

Klientia eshte italiane, punonjese e ambasades do jetoje vetem dhe i duhet nje apartament qe te zhvendoset ne fillim te muajit Maj

Aktualisht ka qene ne Fier me punen

 

Buxheti:
500
Lloji i kerkeses:
Qera
Lloji i prones:
Apartament

Kualifikimi i klientit

Zona:
21 Dhjetori/Rruga Kavajes, Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Komuna e Parisit, Rruga e Durresit/Zogu I Zi, Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri, Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta

Krahaso pronat

Krahaso