Lkk2 Majlinda 2+1, 1+1 ose 2+1 rreth 120000 euro

[11:28 am, 11/07/2024] Majlinda 2+1: Si kalove
[11:28 am, 11/07/2024] orlind morina1988: Faleminderit qe kontaktuat agjentin imobiliar Orlind Morina

Faqja kryesore


[11:28 am, 11/07/2024] Majlinda 2+1: kemi ndonje hyrje 1+1 me nje banjo
[11:37 am, 11/07/2024] orlind morina1988: Per shitje?
[11:38 am, 11/07/2024] Majlinda 2+1: po
[11:39 am, 11/07/2024] Majlinda 2+1: ose 2 + 1
[11:40 am, 11/07/2024] orlind morina1988: Ja do shikoj Majlinda
[11:41 am, 11/07/2024] Majlinda 2+1: ndonje okazjon

Majlinda eshte nga tirana, dhe e kerkon shtepin afer zyres tone.

Buxheti:
120000
Lloji i kerkeses:
Blerje
Lloji i prones:
Apartament

Kualifikimi i klientit

K1
Zona:
Ali Demi/Tregu Elektrik, Brryli/Rruga Bardhyl, Lumi Lana/Bulevard, Ministria e Jashtme/Pazari I Ri, Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Krahaso pronat

Krahaso