Riselda,cift 1+1 apartament,brenda unazes,tiranes se re

Pershendetje MORINA REAL ESTATE, interesohem per njoftimin:
https://www.njoftime.com/threads/qera-shtepi-private-1-1-myslym-shyri-350euro.814166/
vajza jeni ju ?
Cift
e kuptoj se kjo shtepia esht pak e vogel dhe esht private ,me shum esht e pershtatshme per studenta
Ok
juve per cfar interesoeni fiks
sepse jemi agjensi dhe kemi shum variante
Apartament 1+1
Rreth 350-380 euro
ne cfar zone
Ne zonen e unazes se vogel, tiranes se re
ne rregull

Buxheti:
380
Lloji i kerkeses:
Qera
Lloji i prones:
Apartament

Kualifikimi i klientit

Zona:
21 Dhjetori/Rruga Kavajes, Astir/Unaza e Re/Teodor Keko, Brryli/Rruga Bardhyl, Don Bosko, Laprake, Lumi Lana/Bulevard, Ministria e Jashtme/Pazari I Ri, Rruga e Durresit/Zogu I Zi, Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri, Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta

Krahaso pronat

Krahaso