2 Vila me qera Shkoze/Rruga Shote Galica 2200€

 • € 2,200
Rruga Shotë Galica, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

2 Vila me qera Shkoze/Rruga Shote Galica 2200€

Rruga Shotë Galica, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 2,200

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira 2 vila

 

• Tipologjia:1 vile 3 kate/1 vile 1 kat

 

• Adresa: Shkoze/Rruga Shote Galiza

 

• E mobiluar

 

• Vile private

 

• Siperfaqe 650m2 truall/550m2 vilat

 

• 💶 2200 euro

 

 

 

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qira 2 vila private njera 3 kate/tjetra 1 kat me një sipërfaqe totale 650m² truall dhe 550m2 vilat gjendet ne nje zone shume te qete te Rruga Shote Galica/Shkoze..

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Përditësuar 16 Nëntor, 2023 at 3:35 pm
 • ID e pronës: MRE-20343
 • Çmimi: € 2,200
 • Sip. e pronës: 550 m²
 • Sip. totale: 650 m²
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Adresa Rruga Shotë Galica, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127