Aartament Me Qera 1+1, Rr. Riza Cerova, Medrese, 400 Euro

 • € 400
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented

Aartament Me Qera 1+1, Rr. Riza Cerova, Medrese, 400 Euro

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Rruga Riza Cerova, Medrese, 400 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Riza Cerova

• i Mobiluar

• Kati 2

• 400 euro/muaj

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 ne kat te 2, me siperfaqe prej 65 m².

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje+ kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte shume te mira. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

(Gjithashtu ne cmim eshte i perfshire dhe vendparkim ne garazhd. Nese nuk iu nevojitet cmimi i shtepise ulet deri ne 350€)

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Korrik, 2023 at 2:45 pm
 • ID e pronës: MRE-13861
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Medrese

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Gesana Morina
 • Gesana Morina
Whatsapp +355692040518