Aartament Me Qera 2+1+Blk, Astir, Prane Artistit 465 Euro

 • € 465
Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Aartament Me Qera 2+1+Blk, Astir, Prane Artistit 465 Euro

Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 465

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+ballkon, Rruga Teodor Keko, Astir, 465 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+ballkon

• Adresa: Rruga Teodor Keko, Astir

• i Mobiluar

• Kati 2

• 465 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira Apartamenti 2+1+blk, me siperfaqe prej 160 m².

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje+ kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon te gjere. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte shume te mira. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 28 Korrik, 2023 at 1:23 pm
 • ID e pronës: MRE-14878
 • Çmimi: € 465
 • Sip. e pronës: 160 m²
 • Sip. totale: 160 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Kashar
 • Zona Astir

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258