Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje private 3 1, tek Rruga Myslym Keta, 300 euro /muaj.

 • € 300
Shefqet Kuka, Rruga Myslym Keta, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Qera Oferta më e mirë
Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje private 3 1, tek Rruga Myslym Keta, 300 euro /muaj.
Shefqet Kuka, Rruga Myslym Keta, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje private 3 1, tek Rruga Myslym Keta, prane azilit te pleqve Shefqet Kuka 300 euro /muaj.

 • Tipologjia 3+ 1
 • Adresa: Rruga Myslym Keta Pike Referimi: Azili i pleqve Shefqet Kuka
 • E mobiluar me Panel Diellor
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Cmimi 300 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 3 1, me një sipërfaqe prej 160 m² qe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja ka organizim të mirë, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, kendi i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 2 Prill, 2024 në 4:26 pm Përditësuar 3 Prill, 2024 at 11:16 pm
 • ID e pronës: MRE-37875
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 160 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Shefqet Kuka, Rruga Myslym Keta, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932