Agjencia Morina Jep Me Qera Ambient Biznesi, pranë rruges Ali Demi, 30,000 Leke i Diskutueshem

 • 30,000 Lek
Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjencia Morina Jep Me Qera Ambient Biznesi, pranë rruges Ali Demi, 30,000 Leke i Diskutueshem

Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 30,000 Lek

Përshkrimi

Agjencia Morina Jep Me Qera Ambient Biznesi, pranë rruges Ali Demi, 30,000 Leke i Diskutueshem

 

• Tipologjia: Openspace

• Adresa: Pranë rruges Ali Demi, zona e ish markatos së vjetër

• Kati 0

• E mobiluar

• 💶 30,000 leke/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 27m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti eshte i mobiluar si ne foto , organizohet ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi, se fundmi ka sherbyer si parukeri . Eshte i organizuar nga 2 ambjente dhe dhe disponon nje tualet. Gjendet  buze rruge .

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Qershor, 2023 at 10:08 am
 • ID e pronës: MRE-11723
 • Çmimi: 30,000 Lek
 • Sip. e pronës: 27 m²
 • Sip. totale: 27 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ish Merkato e Vjeter

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508