Agjencia Morina jep me qera, apartament 1+1, Myslym Shyri, 400 euro.

 • € 400
Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Rented

Agjencia Morina jep me qera, apartament 1+1, Myslym Shyri, 400 euro.

Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 400

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera, apartament 1+1, Myslym Shyri, 400 euro.

Tipologjia: 1+1
Adresa: Myslym Shyri
I mobiluar
Kati 5 pa ashensor
Pallat ekzistues
💶 400 euro i diskutueshëm

✨ Informacione rreth prones
Jepet me qira apartament 1+1, me nje sipërfaqe 60 m2 dhe gjendjet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.
Apartamenti ka kushte të mira dhe organizohet ne 1 dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti.
Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:40 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8586
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronĂ«s: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 10, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508