Agjencia Morina Jep Me Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri, 499 Euro. I Diskutueshem

 • € 499
Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjencia Morina Jep Me Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri, 499 Euro. I Diskutueshem

Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 499

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera, apartament 1+1, Myslym Shyri, 499 euro.

Tipologjia: 1+1
Adresa: Myslym Shyri
I mobiluar
Kati 5 pa ashensor
Pallat ekzistues
💶 499 euro i diskutueshëm

✨ Informacione rreth prones
Jepet me qira apartament 1+1, me nje sipërfaqe 60 m2 dhe gjendjet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.
Apartamenti ka kushte të mira dhe organizohet ne 1 dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti.
Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 11:55 am
 • ID e pronĂ«s: MRE-20886
 • Çmimi: € 499
 • Sip. totale: 60 m²
 • DhomĂ« gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, Cham Market, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258