Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, 21 Dhjetori, 500 euro.

 • € 500
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, 21 Dhjetori, 500 euro.

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 500

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, 21 Dhjetori, 500 euro.

Tipologjia: 2+1
Adresa: 21 Dhjetori tek kryqëzimi.
Pallat ekzistues
Kati 2
I mobiluar
đź’¶ 500 euro.

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 80 m2, ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.
Kushte shume te mira dhe organizimi i apartamentit behet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, tualeti.
Preferohen familje.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:42 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-9607
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronĂ«s: 80 m²
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa 21 Dhjetori, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 7, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona 21 Dhjetori

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508