Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, Astir tek 2 palmat, 35000 leke.

 • 35,000 Lek
Astir, Unaza e Madhe, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Rented

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, Astir tek 2 palmat, 35000 leke.

Astir, Unaza e Madhe, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 35,000 Lek

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, Astir tek 2 palmat, 35000 leke.

Tipologjia: 2+1
Adresa: Astir tek 2 palmat
I mobiluar
Kati 5
Pallat
đź’¶ 35000 leke

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 105 m2, ne katin e 5 te pallati me ashensor. Kushte shume te mira. Organizimi eshte i bere ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, tualeti dhe dy ballkone.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:42 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-9601
 • Çmimi: 35,000 Lek
 • Sip. e pronĂ«s: 105 m²
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Astir, Unaza e Madhe, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Unaza e Re

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508