Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, Garda, 450 euro.

 • € 450
Rruga Adem Jashari, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Rented
Rruga Adem Jashari, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 450

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, Garda, 450 euro.

Tipologjia: 2+1
Adresa: Garda, Rruga Adem Jashari
I mobiluar
Kati 3
Pallat ekzistues
đź’¶450 euro

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 2+1 me nje sipërfaqe prej 90 m2 dhe gjendet në katin e 3 të nje pallati ekzistues.
Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe organizohet ne 1 dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

 • ID e pronĂ«s: MRE-8430
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronĂ«s: 90 m²
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Rruga Adem Jashari, Libri Universitar, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 5, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Oksana Babaliu
 • Oksana Babaliu