Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, Komuna Parisit, 300 euro

 • € 300
Rruga Robert Zhvarc
Qera

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, Komuna Parisit, 300 euro

Rruga Robert Zhvarc
 • € 300

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, Komuna Parisit, 300 euro.

Tipologjia: 2+1
Adresa: Rruga Robert Shvarc, Komuna Parisit
I mobiluar
Kati 3
đź’¶300 euro.

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 2+1 me nje sipërfaqe prej 70 m2 dhe gjendet në katin e 3.
Organizimi eshte ne 2 dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, tualeti.
Preferohen 2 student nga jugu per kohe 6 – 7 mujore.

MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:39 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8401
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronĂ«s: 70 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: ShtĂ«pi private
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Rruga Robert Zhvarc
 • Qyteti TiranĂ«

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508