Agjencia Morina jep me qera, Apartament 2+1, prane Delijorgjit, 450 euro.

 • € 450
Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Rented

Agjencia Morina jep me qera, Apartament 2+1, prane Delijorgjit, 450 euro.

Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 450

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera, Apartament 2+1, prane Delijorgjit, 450 euro.

Tipologjia: 2+1
Adresa: prane Kompleksit Delijorgjit.
I mobiluar
Kati 4
Pallat i ri
đź’¶ 450 euro.

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2 dhe gjendet në katin e 4 banimi në pallat te ri me ashensor.
Apartamenti ka kushte shume te mira dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, tualet.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:40 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8597
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronĂ«s: 90 m²
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 7, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508