Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+2, Linze, 400 euro.

 • fillon nga € 400/muaj
Rruga Baftjar Lici, Tirane.
Qera Rented

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+2, Linze, 400 euro.

Rruga Baftjar Lici, Tirane.
 • fillon nga € 400/muaj

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+2, Linze, 400 euro.

Tipologjia: 2+1+2
Adresa: Linze, Rruga Baftjar Lici.
E mobiluar
Pallat
Kati 4
đź’¶ 400 euro

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira apartament 2+1+2, me nje sipërfaqe prej 140 m2, dhe gjendet në katin e 4 te nje pallati.
Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Preferohen familje afatgjate.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent.

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:39 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8374
 • Çmimi: fillon nga € 400/muaj
 • Sip. e pronĂ«s: 140 m²
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Rruga Baftjar Lici, Tirane.
 • Qyteti TiranĂ«
 • Zona Linze

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508