Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+2tlt, Komuna Parisit, 1100 euro i diskutueshem

 • i diskutueshem € 1,100
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+2tlt, Komuna Parisit, 1100 euro i diskutueshem

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • i diskutueshem € 1,100

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+2tlt, Komuna Parisit, 1100 euro i diskutueshem

Tipologjia: 2+1+2 tlt
Adresa: Komuna Parisit prane lulishtes.
I mobiluar
Pallat
đź’¶1100 euro
✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 2+1+2 tlt, me siperfaqe 118 m2. Kushtet jane shume te mira.
Organizimi behet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhe 2 tualete.
Preferohen familje e rregullt.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 13 Korrik, 2023 at 11:53 am
 • ID e pronĂ«s: MRE-9624
 • Çmimi: i diskutueshem € 1,100
 • Sip. e pronĂ«s: 118 m²
 • Sip. totale: 118 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Komuna e Parisit, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 5, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508