Agjencia Morina jep me qera hyrje vile, 1+1, Siri Kodra, 30.000 leke.

 • fillon nga € 30,000/muaj
Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera

Agjencia Morina jep me qera hyrje vile, 1+1, Siri Kodra, 30.000 leke.

Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • fillon nga € 30,000/muaj

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera hyrje vile, 1+1, Siri Kodra, 30.000 leke.

Tipologjia: 1+1
Adresa: Siri Kodra pas hotel Meridian.
I mobiluar
Hyrje vile
Kati 2
đź’¶ 30.000 leke.

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira hyrje vile 1+1, me nje sipërfaqe prej 80 m2, dhe gjendet në katin e 2 te viles private.
Organizimi eshte ne 1 dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti.
E pershtatshme per familjare ose cifte

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:39 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8388
 • Çmimi: fillon nga € 30,000/muaj
 • Sip. e pronĂ«s: 80 m²
 • Sip. totale: 80 m²
 • DhomĂ« gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: ShtĂ«pi private
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 8, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Siri Kodra

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508