Agjencia Morina Jep Me Qera Hyrje Vile 2+1, Siri Kodra, 300 Euro.

 • € 300
Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjencia Morina Jep Me Qera Hyrje Vile 2+1, Siri Kodra, 300 Euro.

Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 300

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera hyrje vile 2+1, Siri Kodra, 300 euro.

Tipologjia: 2+1
Adresa: Rruga Siri Kodra
E mobiluar
Vile private
Kati 2
💶 300 euro

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira hyrje vile 2+1, me nje sipërfaqe 100 m2, gjendet ne katin e 2 te viles private. Organizimi eshte ne 2 dhoma gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti, oborr. Hyrja jepet e mobiluar.
Preferohen familje.

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Nëntor, 2023 at 3:12 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-18898
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament, ShtĂ«pi private
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 8, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256