Agjencia Morina jep me qera, hyrje vile 2+1+3 bllk, Don 40.000 leke.

 • 40,000 Lek
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Rented

Agjencia Morina jep me qera, hyrje vile 2+1+3 bllk, Don 40.000 leke.

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 40,000 Lek

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera, hyrje vile 2+1+3 bllk, Don 40.000 leke.

Tipologjia: 2+1+3 bllk
Adresa: Don Bosko
I mobiluar
Kati 3
Vile
đź’¶ 40.000 leke

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira hyrje vile 2+1+3 bllk, me nje sipërfaqe 120 m2 dhe gjendet ne katin e 3 të viles.
Apartamenti ka kushte të mira dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, 3 ballkone, tualet.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:40 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8591
 • Çmimi: 40,000 Lek
 • Sip. e pronĂ«s: 120 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament, ShtĂ«pi private
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Don Bosko, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 11, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508