Agjencia Morina jep me qera zyre tek Rruga Muhamet Gjollesha, 2+1, 500 euro.

 • € 500
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera Rented

Agjencia Morina jep me qera zyre tek Rruga Muhamet Gjollesha, 2+1, 500 euro.

Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 500

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera zyre tek Rruga Muhamet Gjollesha, 2+1, 500 euro.

Tipologjia: 2+1
Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha
Kati 2
Pallat i ri
Bosh
đź’¶500 euro.

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira zyre me sipërfaqe 90 m2, kati 2 ne nje pallat te ri. Apartamenti eshte bosh dhe jepet per biznese te ndryshme. Organizimi eshte ne 3 dhoma , dhe tualeti.

MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:39 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8397
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronĂ«s: 90 m²
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 7, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508