Apartament 2+1 me qira te Gjimnazi Petronini Luarasi

 • € 600
Petronini Luarasi, Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1 me qira te Gjimnazi Petronini Luarasi

Petronini Luarasi, Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1 te Gjimnazi Petronini Luarasi , 600 Euro
• Tipologjia: 2+1+ballkon
• Adresa: Rruga Sami Frasheri,  gjimnazi Petronini Luarasi
• I mobiluar
• Kati 10
• 💶 600 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 80 m² dhe gjendet në katin 10 të një pallati
Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Detajet

Përditësuar 20 Nëntor, 2023 at 12:46 pm
 • ID e pronës: MRE-20699
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Adresa Petronini Luarasi, Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135