Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2, Rruga Gramoz Pashko, Qyteti Studenti,  1000 Euro.

 • € 1,000
Rruga Gramoz Pashko, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2, Rruga Gramoz Pashko, Qyteti Studenti,  1000 Euro.
Rruga Gramoz Pashko, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2, Rruga Gramoz Pashko, Qyteti Studenti,  1000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+2.

• Adresa: Rruga Gramoz Pashko.

• I mobiluar ne menyre bashkekohore me mobilje te reja.

• Kati i dyte.

• 💶 1000 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 +2, me një sipërfaqe prej 110m² .

Apartamenti është i organizuar shume mirë, përbëhet nga salloni i ndenjies, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 1 Prill, 2024 në 5:13 pm Përditësuar 1 Prill, 2024 at 5:13 pm
 • ID e pronës: MRE-37736
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Gramoz Pashko, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932