Agjencia Morina jep me qira Apartament, pjese e nje vile,  1+1, Rruga Fuat Toptani, siper Vilave Gjermane, 300 Euro.

 • € 300
Fuat Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Agjencia Morina jep me qira Apartament, pjese e nje vile,  1+1, Rruga Fuat Toptani, siper Vilave Gjermane, 300 Euro.
Fuat Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament, pjese e nje vile me tre kate,  1+1, Rruga Fuat Toptani, siper Vilave Gjermane, 300 Euro.

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Fuat Toptani, siper Vilave Gjermane

• I mobiluar

• Kati 2

• 💶 300 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 75 m² dhe gjendet në katin 2 të një Vile.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe tualeti.

Apartamenti jepet i mobiluar teresisht.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 3 Prill, 2024 në 12:38 pm Përditësuar 4 Prill, 2024 at 11:32 am
 • ID e pronës: MRE-38053
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Fuat Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Qyteti Studenti/Vilat Gjermane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932