Agjensi Morina jep me Qera, Apartament 2+1, Blloku i Vilave, Selite, 1500 eur.

 • € 1,500
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
Qera Oferta më e mirë
Agjensi Morina jep me Qera, Apartament 2+1, Blloku i Vilave, Selite, 1500 eur.
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • € 1,500

PĂ«rshkrimi

Agjensi Morina jep me Qera, Apartament 2+1, Blloku i Vilave, Selite, 1500 eur.

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Blloku i vilave, Selite
 • I mobiluar
 • đź’¶ 1500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me apartament 2+1, me një sipërfaqe 116m² dhe eshte pjese e nje vile.  Apartamenti ka organizim shume të mirë, I mobiluar.  Përbëhet nga  dhoma e ndenjies, dhoma e ngrenies, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, korridor, verande te madhe. Bashkengjitur me shtepine jepet edhe garazhd dhe nje siperfaqe boshe qe mund te perdoret per depo ose magazine. Garazhdi dhe magazina kane nje siperfaqe prej 85 m2.  Siperfaqia Totale (Apartament + garazhd + ambjent) eshte 200 m² .

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

Detajet

Publikuar më 29 Mars, 2024 në 7:01 pm Përditësuar 29 Mars, 2024 at 7:09 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-37564
 • Çmimi: € 1,500
 • Sip. totale: 116 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa SelitĂ«, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • Zona Yzberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932