Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1+2+blk, Don Bosko, 550 Euro

 • € 550
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1+2+blk, Don Bosko, 550 Euro

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1+2+blk, Don Bosko, 550 Euro

 

 

 

• Tipologjia: 2+1

 

• Adresa:klinika turke

 

• i Mobiluar

 

• Kati 7

 

•Pallat I ri me ashensor

 

• 550 euro/muaj

 

 

 

✨Informacione rreth prones:

 

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 100m² ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.

 

Apartamenti eshte i organizuar nga salloni ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualet2 dhe ballkoni. Eshte totalisht i mobiluar me cdo gje te re dhe nuk eshte banuar asnjehere me pare.

 

Eshte i pajisur me sistem koncidionimi

 

 

 

 

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni!

 

 

 

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Janar, 2024 në 8:57 pm Përditësuar 19 Janar, 2024 at 8:57 pm
 • ID e pronës: MRE-26764
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518