Agjensi Morina jep me Qera, Vile, Rruga 3 Vellezerit Kondi, Prane Rezidences Amerikane, 2500 eur.

 • € 2,500
Rruga Tre Vëllezërit Kondi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Agjensi Morina jep me Qera, Vile, Rruga 3 Vellezerit Kondi, Prane Rezidences Amerikane, 2500 eur.
Rruga Tre Vëllezërit Kondi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 2,500

PĂ«rshkrimi

Agjensi Morina jep me Qera, Vile, Rruga 3 Vellezerit Kondi, Prane Rezidences Amerikane, 2500 eur.

 

 • Adresa: Rruga 3 Vellezerit Kondi, Prane Rezidences Amerikane.
 • I pa mobiluar
 • đź’¶ 2500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Vile kater kateshe, me një sipërfaqe 470m² plus bodrum.  Godina eshte e pershtatshme per zyra / klinikë si dhe per ambjente banimi.

Gjithashtu ka edhe ambjent per parkim. Objekti jepet i gjithi me qera.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 2 Prill, 2024 në 5:08 pm Përditësuar 2 Prill, 2024 at 6:28 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-37896
 • Çmimi: € 2,500
 • Sip. totale: 470 m²
 • Dhoma gjumi: 9
 • Banjo: 4
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Tre VĂ«llezĂ«rit Kondi, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932