Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Fusha e Ali Demit,  400 Euro/muajo

 • € 400
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Fusha e Ali Demit,  400 Euro/muajo
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1 1, Fusha e Ali Demit,  400 Euro/muaj

 • Tipologjia 1 1
 • Adresa: Fusha e Ali Demit
 • Pjeserisht i mobiluar
 • Kati 5
 • Pallat
 • Cmimi 400 euro/muaj ose 375 euro / muaj nese behet pagesa per 1 vit ose 350 Euro nese apartamenti merret bosh.

Informacion mbi Pronën:

Jepet me  apartament, 1 1, me një sipërfaqe prej  50 m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati.  Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet. Apartamenti eshte i gatshem ne 1 Prill.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 31 Mars, 2024 në 4:25 pm Përditësuar 2 Prill, 2024 at 8:13 pm
 • ID e pronës: MRE-37579
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932