Agjensia MORINA jep me qera apartament 2+1, pranë Rr. Myslym Shyri, 58000 Leke.

 • 58,000 Lek
Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia MORINA jep me qera apartament 2+1, pranë Rr. Myslym Shyri, 58000 Leke.

Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 58,000 Lek

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+ 2 veranda,  pranë Rr. Myslym Shyri, 58000 Leke

• Tipologjia: 2+1 + 2 verada
• Adresa: Rruga: Myslim Shyri
• i mobiluar me te gjitha pajisjet
• Kati 9 (por jo i fundit)
• pallat i ri me sshensor
• 58000 Leke

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 + ,2 veranda, me një sipërfaqe prej 120 m² qe gjendet në katin e 9 (por jo të fundit) të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet, ka dritë gjatë ditës me një anë nga dielli, si dhe ka 2 veranda me hapësire të bollshme.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Korrik, 2023 at 10:29 am
 • ID e pronës: MRE-12536
 • Çmimi: 58,000 Lek
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508