Agjensia Morina jep 1+1 me ndarje qeraje, pranë Medresesë, 8000 L

 • € 80
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep 1+1 me ndarje qeraje, pranë Medresesë, 8000 L

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 80

Përshkrimi

Agjensia Morina jep një hyrje 1+1, me ndarje qeraje, për vajza, 8000 Leke.

Tipologjia: 1+1

Adresa: Rruga e Dibrës, pranë Medresesë

Kati i parë, vilë private

E mobiluar

8000 Leke per person

Hyrja ndodhet në katin e parë të një vilë private pranë Medresesë. Është e mobiluar dhe ka një sipërfaqe prej 60m2.

Për informacione të metejshme mos nguroni të na kontaktoni.

Agjensia Morina Real Estate

Detajet

Përditësuar 10 Tetor, 2023 at 11:45 am
 • ID e pronës: MRE-18102
 • Çmimi: € 80
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private, Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508