Agjensia Morina jep 2+1, Rruga Jordan Misja, Bulevardi I Ri, 450 Euro

 • € 450
Rruga Jordan Misja
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep 2+1, Rruga Jordan Misja, Bulevardi I Ri, 450 Euro

Rruga Jordan Misja
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Rruga Jordan Misja, 450 Euro

• Tipologjia: 2+1
• Adresa: Rruga Jordan Misja, pranë Bulevardit te Ri.
• bosh
• Kati 4
• pallat i ri
• 💶 450 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 110 m² qe gjendet në katin e 4 të një pallati me ashensor.

Apartamenti jepet bosh (përveç kontrabufese),  dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 10 Gusht, 2023 at 8:06 am
 • ID e pronës: MRE-15200
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 110 m²
 • Sip. totale: 110 m²
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Jordan Misja
 • Qyteti Tiranë
 • Zona Blvd I Ri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508