Ambient me qera, tek Blv. Gjergj Fishta, 600 euro.

 • € 600
Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Rented

Ambient me qera, tek Blv. Gjergj Fishta, 600 euro.

Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep ambjent me qera, tek Blv. Gjergj Fishta, 600 euro.

• Tipologjia: 2+1
• Adresa: Blv. Gjergj Fishta.
• Bosh
• Pallat i ri
• Kati 2
💶 600 euro

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira ambjent 2+1, me nje sipërfaqe prej 88 m2, ne katin e 2 te nje pallati me ashensor. Ambjenti mund te përdoret si zyre ose dhe per banim.
Organizimi i ambjentit behet ne 3 hapesira dhe tualet. Ne nje zone shume te mire dhe ne cdo gje te pershtatur per zyre.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE
👩🏻- Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:42 pm
 • ID e pronës: MRE-9509
 • Çmimi: € 600
 • Sip. e pronës: 88 m²
 • Sip. totale: 88 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Zyrë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga e Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508