Agjensia Morina jep apartament 1+1, Rr. Sami Frasheri, 500 Euro

 • € 500
Juvenilja, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep apartament 1+1, Rr. Sami Frasheri, 500 Euro

Juvenilja, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Blk, prane Piceri Juvenilja, 500 Euro

• Tipologjia: 1+1
• Adresa: Rruga Sami Frasheri, prane Piceri Juvenilja
• i mobiluar
• Kati 9
• pallat i ri
• 💶 500 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² qe gjendet në katin e 9 të një pallati te ri me ashensor ne Rrrugen Sami Frasheri, prane Piceri Juvenilja.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar plotesisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, kendi i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Eshte i pajisur me kondicionerë.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 5 Gusht, 2023 at 1:04 pm
 • ID e pronës: MRE-14429
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Juvenilja, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Blloku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508