Agjensia Morina jep apartament me qera 2+1, tek Oxhaku, 400

  • € 400
Rruga Zihni Sako, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep apartament me qera 2+1, tek Oxhaku, 400

Rruga Zihni Sako, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
  • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, prane Oxhakut, 400 Euro

• Tipologjia: 2+1
• Adresa: Rruga Zihni Sako, mes Oxhakut dhe Shkollës se Bashkuar
• i mobiluar
• Kati 5
• pallat ekzistues
• 💶 400 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 80 m² qe gjendet në katin e 5 të një pallati ekzistues

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar plotesisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Korrik, 2023 at 9:32 am
  • ID e pronës: MRE-13785
  • Çmimi: € 400
  • Lloji i pronës: Apartament
  • Statusi i pronës : Qera
  • Adresa Rruga Zihni Sako, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
  • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
  • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508