Agjensia Morina Jep Me Qera 1+1 +A, Zona Fresku/Linze 290€

 • € 290
Rruga Sotir Caci, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Rented

Agjensia Morina Jep Me Qera 1+1 +A, Zona Fresku/Linze 290€

Rruga Sotir Caci, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 290

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera 1+1 Rruga Sotir Caci Daje, Zona Fresku, 290 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+ballkon

• Adresa: Rruga Sotir Caci Daje, Zona Fresku

• i Mobiluar

• Kati 6

• 290 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira 1+1+Blk , ne kat te 6, me siperfaqe prej 65 m².

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje+ kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte shume te mira. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 26 Korrik, 2023 at 9:58 am
 • ID e pronës: MRE-13757
 • Çmimi: € 290
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Sotir Caci, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Fresku/Linze

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Gesana Morina
 • Gesana Morina
Whatsapp +355692040518