Agjensia Morina jep me qera 1+1, Ali Demi, 250 Euro

 • € 250
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 1+1, Ali Demi, 250 Euro

Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ne hyrje 1+1 tek Lagjia Ali Demi, 250 Euro.

Tipologjia: 1+1

Adresa: Rruga Pasho Hysa

E mobiluar

Kati i pare i nje vile private

250 Euro

Hyrja ka nje sipërfaqe prej 75m2, eshte e mire mobiluar, dhe ndodhet ne katin e pare te nje vile private tre katëshe ne rrugën Pasho Hysa.

Ofrohet me qera kundrejt vleftes 250 Euro ne muaj

Per informacione te metejshme mos ngurroni te na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 14 Nëntor, 2023 at 10:35 am
 • ID e pronës: MRE-19733
 • Çmimi: € 250
 • Sip. e pronës: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508