Agjensia Morina jep me qera 1+1, Allias, 300 Euro

 • € 300
Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 1+1, Allias, 300 Euro

Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera një hyrje 1+1 ne katin e pare te nje shtepie private, 30000 Leke.

Tipologjia: 1+1

Adresa: Selaudin Zorba

E mobiluar

Kati i pare i nje shtepie private

30000 Leke

Hyrja ndodhet ne katin e pare te nje shtepie private me oborr, eshte 1+1, e mire mobiluar si ne foto. Perpara ka nje verande. Qeraja mujore eshte 30000 Leke ne muaj.

Ndodhet ne zonen e Alliasit, rreth cerek ore ne kembe nga rruga e Dibres dhe QSU ”Nene Tereza” (spitalet)

Per informacione te metejshme mos ngurroni te na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 6 Nëntor, 2023 at 2:29 pm
 • ID e pronës: MRE-19791
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 73 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508