Agjensia Morina jep me qera 1+1, bosh, Kinostudio, 200 Euro

 • € 200
Rruga Aleksandër Moisiu, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 1+1, bosh, Kinostudio, 200 Euro

Rruga Aleksandër Moisiu, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 200

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjesë vile, 1+1, ne Kinostudio, 20000 Leke.

Tipologjia: 1 + 1 + ballkon

Adresa: Rruga Aleksander Moisiu, Kinostudio

E pamobiluar

Kati i dytë, vile private

20000 Leke

Hyrja ka një sipërfaqe prej 60m2, eshte bosh (e pamobiluar) dhe ka një ballkon.

Jepet me qera kundrejt vleftes 20000 Leke ne muaj

Per informacione te metejshme mos ngurroni te na kontaktoni.

 

 

Hyrja ndodhet ne

Detajet

Përditësuar 13 Shtator, 2023 at 12:53 pm
 • ID e pronës: MRE-16845
 • Çmimi: € 200
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Aleksandër Moisiu, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508