Agjensia Morina jep me qera 1+1, Kinostudio, 250 Euro

 • € 250
Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 1+1, Kinostudio, 250 Euro

Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera nje hyrje 1+1, ne Kinostudio, me mobilim baze, 25000 Leke.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati dykatesh. Ka nje sipërfaqe prej 40m2 dhe eshte i mobiluar si ne foto. Qeraja mujore eshte 25000 Leke e padiskutueshme.

Per detaje te metejshme mos nguroni te na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 19 Shtator, 2023 at 12:04 pm
 • ID e pronës: MRE-17095
 • Çmimi: € 250
 • Sip. e pronës: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508