Agjensia Morina jep me qera 1+1, mbi qytetin studenti, 450 Euro

 • € 450
Rruga Kristaq Capo, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 1+1, mbi qytetin studenti, 450 Euro

Rruga Kristaq Capo, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera një hyrje 1+1 prane qytetit Studenti, 450 Euro

Tipologjia 1+1

Adresa: Rruga Kristaq Capo, pranë qytetit Studenti

E mobiluar

Kati i dytë, vilë private

450 Euro

Hyrja ndodhet në katin e dytë të një godinë private. Ka një sipërfaqe prej 65 m2 me një ballkon të madh me pamje panoramike mbi pjesën jugore të qytetit.

Është e mobiluar dhe jepet kundrejt qerasë 450 Euro në muaj.

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 11:50 am
 • ID e pronës: MRE-17908
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Adresa Rruga Kristaq Capo, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508