Agjensia Morina jep me qera 1+1, ne Don Bosko, 350 Euro

 • € 350
Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 1+1, ne Don Bosko, 350 Euro

Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ne apartament 1+1 qe ndodhet ne nje ndertese private nga fundi i Rrugës Don Bosko.

Tipologjia: 1+1

Adresa: Rruga Don Bosko

E mobiluar

Kati i katërt, godinë private

350 Euro

Apartamenti eshte i mire mobiluar, ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje ndertese private. Jepet kundrejt qerase 350 Euro ne muaj.

Per informacione te metejshme mos ngurroni te na kontaktoni

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 25 Gusht, 2023 at 8:50 am
 • ID e pronës: MRE-15961
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508