Agjensia Morina jep me qera 1+1 ne Don Bosko, 350 Euro

 • € 350
Rruga Don Bosko, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 1+1 ne Don Bosko, 350 Euro

Rruga Don Bosko, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera një apartament 1+1 qe ndodhet ne fund te Rrugës Don Bosko 350 Euro.

Tipologjia: 1+1

Adresa: Rruga Don Bosko

Kati i katërt, godine private

E mobiluar

350 Euro

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe eshte i mire mobiluar.Ndodhet ne katin e katert te nje godinë private. Qeraja mujore eshte 350 euro.

Per informacione te metejshme mos ngurroni te na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 25 Gusht, 2023 at 8:22 am
 • ID e pronës: MRE-15956
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Don Bosko, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508