Agjensia Morina jep me qera 1+1, pjesë vile private, Allias, 250 Euro.

 • € 250/Muaj
Rruga Besim Fagu, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 1+1, pjesë vile private, Allias, 250 Euro.

Rruga Besim Fagu, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 250/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira 1+1, Allias, pjesë e nje vile private, 250 Euro

• Tipologjia: 1+1
• Adresa: Rruga Besim Fagu , Allias
• i mobiluar
• Kati i pare i nje shtepie private
• 💶 250 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient 1+1, sipërfaqe prej 64m² qe gjendet në katin e 1 të një shtëpie private 2 Katëshe ne Allias.

Ne hyrje kalohet përmes deres ne verandën e katit te pare te shtepise, jepet  e mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes me kendin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe korridori.

Shtepia ndodhet 10-15 minuta larg ne kembe nga Spitali Amerikan 2 ne Rrugën e Dibres.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 14 Korrik, 2023 at 6:48 am
 • ID e pronës: MRE-13277
 • Çmimi: € 250/Muaj
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Besim Fagu, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508