Agjensia Morina jep me qera 1+1, pranë Spitalit Amerikan 2, 350 Euro

  • € 350
Rruga Selaudin Zorba, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 1+1, pranë Spitalit Amerikan 2, 350 Euro

Rruga Selaudin Zorba, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
  • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, pranë Spitalit Amerikan 2, 350 Euro

• Tipologjia: 1+1
• Adresa: Rruga Selaudin Zorba
• i mobiluar
• Kati 3
• pallat i ri
• 💶 350 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 51m² qe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë dhe jepet i mobiluar plotesisht.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Korrik, 2023 at 9:37 am
  • ID e pronës: MRE-13429
  • Çmimi: € 350
  • Sip. totale: 51 m²
  • Lloji i pronës: Apartament
  • Statusi i pronës : Qera
  • Adresa Rruga Selaudin Zorba, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
  • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
  • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508