Agjensia Morina jep me qera 1+1, Qytet studenti, 400 Euro

 • € 400
Rruga Kristaq Capo, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 1+1, Qytet studenti, 400 Euro

Rruga Kristaq Capo, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera një hyrje 1+ 1 qe ndodhet ne një banesë private ne qytetin studenti, 400 Euro.

Tipologjia: 1+ 1

Adresa: Rruga Kristaq Capo

E mobiluar

Hyrje ne banesë private

400 Euro

Hyrja ndodhet ne nje vile private ne qytetin studenti, ka nje siperfaqe prej 60 m2,  tipologji 1 1 dhe eshte e mobiluar.

Qeraja mujore eshte 400 Euro.

Per informacione te metejshme lutemi mos nguroni te na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 11:49 am
 • ID e pronës: MRE-17684
 • Çmimi: € 400
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Adresa Rruga Kristaq Capo, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Qyteti Studenti/Vilat Gjermane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508