Agjensia Morina jep me qera 1+1, tek Rruga e Dibres, 500 euro

  • € 500
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 1+1, tek Rruga e Dibres, 500 euro

Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
  • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, tek Rruga e Dibres, 500 Euro

• Tipologjia: 1+1
• Adresa: Rruga e Dibres, prane kompleksit Halili
• i mobiluar
• Kati 3
• pallat i ri
• 💶 500 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 78m² qe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar plotesisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe tualeti. Eshte i pajisur me kondicionerë.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Korrik, 2023 at 12:38 pm
  • ID e pronës: MRE-14550
  • Çmimi: € 500
  • Sip. totale: 78 m²
  • Lloji i pronës: Apartament
  • Statusi i pronës : Qera
  • Adresa Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
  • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
  • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508