Agjensia Morina jep me qera 1+1, tek Zogu i Zi, 450 Euro

 • € 450
Rruga Hysni Gërbolli, Kompleksi Vizion, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 1+1, tek Zogu i Zi, 450 Euro

Rruga Hysni Gërbolli, Kompleksi Vizion, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera një hyrje 1+1 që ndodhet në Zogun e Zi, 45000 Leke.

Tipologjia: 1+1

Adresa: Rruga Hysni Gerbolli, pranë Zogut të Zi

E mobiluar

Kati i parë i një vilë private

45000 Lekë

Hyrja ndodhet në katin e parë të një vilë private, është e mirë mobiluar, ngrohje/ftohje me të gjitha kushtet dhe përbëhet nga këndi i gatimit, salloni i ndenjies dhe dhoma e gjumit

Ka një sipërfaqe prej 70 m2 ndërsa përpara ka një kopësht.

Qeraja mujore është 45 000 Lekë, e diskutueshme.

Për informacione të mëtejshme lutem mos nguroni të na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 2:54 pm
 • ID e pronës: MRE-17938
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private, Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Adresa Rruga Hysni Gërbolli, Kompleksi Vizion, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508