Agjensia Morina jep me qera 1+1+Aneks, Don Bosko, 400 Euro

 • € 400
Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 1+1+Aneks, Don Bosko, 400 Euro

Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera një hyrje 1+1+Aneks në Don Bosko, 400 Euro.

Tipologjia: 1+1+Aneks+1 bllk

Adresa: Rruga Don Bosko

E mobiluar

Kati i katërt, pallat i ri

400 Euro

Apartamenti ndodhet ne Don Bosko, ka një siperfaqe prej 69 m2. Ka një sallon gatimi dhe ngrënie, një dhomë ndenje me ballkon dhe një dhomë gjumi.

Është plotësisht i mobiluar dhe jepet kundrejt qerasë 400 Euro në muaj.

Për informacione të mëtejshme mos ngurroni të na kontaktoni.

AGJENSiA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 23 Nëntor, 2023 at 10:57 am
 • ID e pronës: MRE-19908
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 69 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Adresa Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508