Agjensia Morina jep më qera 2 +1+ bllk, kompleksi Touch of the Sun, Sauk, 750 Euro

 • € 750
Rruga Ibrahim Shalqizi, Sauk
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep më qera 2 +1+ bllk, kompleksi Touch of the Sun, Sauk, 750 Euro

Rruga Ibrahim Shalqizi, Sauk
 • € 750

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Bllk tek kompleksi ”Touch of the Sun”, Sauk.

• Tipologjia: 2+1 + bllk
• Adresa: Rruga Ibrahim Shalqizi, Sauk
• i mobiluar
• Kati 2
• pallat i ri
• 💶 750 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100 m² qe gjendet në katin e 2të një pallati të Kompleksit ”Touch of the Sun” në Sauk

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar teresisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Eshte i pajisur me kondicionerë.

Vetë kompleksi ka pishinë, palestër, kend lojrash për fëmijë, kinema, sallon lojrash, sallë eventesh.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Gusht, 2023 at 1:23 pm
 • ID e pronës: MRE-15221
 • Çmimi: € 750
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Ibrahim Shalqizi, Sauk
 • Qyteti Tiranë
 • Zona Sauk

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508